Tkaniny Outdoor

Tkaniny Outdoor


Delta to impregnowana tkanina poliestrowa. Jest wytrzymała, a jednocześnie na tyle lekka, że z powodzeniem może być wykorzystywana zarówno jako tkanina outdoorowa jak i dekoracyjna. Na tle innych tkanin Delta wyróżnia się wyjątkową kolorystyką. Dzięki użyciu nici o różnych barwach został uzyskany ef..
Discovery to impregnowana tkanina poliestrowa, odporna na działanie słońca. Wyróżnia się bardzo mocnym, a jednocześnie drobnym splotem dzięki czemu jej powierzchnia jest gładka i miła w dotyku. Oprócz powszechnego zastosowania jako tkanina outdoorowa, Discovery cieszy się dużą popularnością w b..
Kodura to wytrzymała tkanina kaletnicza. Wodoodporna, lekka, wykonana z poliestru. Połączenie wyjątkowo mocnego i gęstego splotu oraz zastosowanie powłoki PCV sprawiają, że kodura stała się niezastąpionym materiałem w wielu branżach. Dzięki swoim właściwościom sprawdzi się doskonale w ogrodzie –..
Skaj SOFT MARINE stosowana m.in. w tapicerstwie jachtowym, od wielu lat spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Popularność zawdzięcza połączeniu wyjątkowej wytrzymałości z komfortem i przyjemnością użytkowania. Dostępna jest aż w 16 pięknie wysyconych, eleganckich i jednocześni..
Tkaniny leżakowe są wykonane w 100% z lnu. Wykorzystanie bardzo mocnego splotu oraz wysoka wytrzymałość lnu pomogły uzyskać tkaninę, która sprosta wyzwaniom w takich produktach jak: hamaki, huśtawki, łóżka turystyczne, krzesła turystyczne czy parawany. Wykonane z naturalnego surowca tkaniny leżakowe..
Wyświetlono 1 do 5 z 5 (1 stron)