Zszywacze Tapicerskie

Zszywacze Tapicerskie


Zszywacz pneumatyczny do zszywek, typ 380 (80) o długości od 3* do 16 mm.Zastosowania: produkcja mebli tapicerowanych, krzeseł oraz inne prace związane z mocowaniem tkanin,skór, folii, tektury i cienkich płyt do drewna itp.(*) - dla krótkich zszywek (od 4 do 6 mm) zaleca się wymianę elementu prowadz..
Zszywacz pneumatyczny do zszywek, typ 380 (80) o długości od 4 do 16 mm.Zastosowania: produkcja mebli tapicerowanych, krzeseł oraz inne prace związane z mocowaniem tkanin, skór, folii, tektury i cienkich płyt do drewna itp...
Bardzo trwały zszywacz ręczny wykonany w całości ze stali. Spełnia wysokie wymagania profesjonalnych użytkowników. Model Rapid R23 jest w całości wykonany z wysokiej jakości stali. Produkowany w Szwecji. Zapewnia długotrwałe użytkowanie podczas cięższych prac. Płynnie działający system załadunku zsz..
Bardzo trwały zszywacz ręczny wykonany w całości ze stali. Spełnia wysokie wymagania profesjonalnych użytkowników. Model Rapid R33 jest w całości wykonany z wysokiej jakości stali. Produkowany w Szwecji. Zapewnia długotrwałe użytkowanie podczas cięższych prac. Umożliwia ponad 100 tys. zszyć. Płynnie..
Mechaniczny zszywacz tapicerski Stalco S-21410Charakterystyka:stalowy korpusregulacja siły wbijaniatyp zszywek: 53/530/Adla zszywek A: 4-14 mm..
Wyświetlono 1 do 5 z 5 (1 stron)