Kolekcja Kids

Kolekcja Kids

Kolekcja Kids to propozycja tkanin tapicerskich dla małych jak i całkiem dorosłych dzieci. Znajduje się w niej kilkadziesiąt propozycji tkanin meblowych o nietuzinkowych wzorach. Tkaniny dziecięce urzekają przepiękną paletą kolorystyczną oraz dokładnością nadruku. Pomimo, iż są to wytrzymałe materiały tapicerskie idealnie sprawdzą się podczas tworzenia dekoracji, zasłon czy dodatków. W Kolekcji Kids znajdziemy tkaniny tapicerskie typu welwet, crush velvet oraz plecionka. 

Tkaniny meblowe z Kolekcji Kids posiadają również wysokie parametry techniczne. Podwyższona ścieralność przekraczająca 60 000 – 90 000 cykli Martindale’a, trudnopalność, certyfikat Oeko-Tex Standard 1000 czy możliwość delikatnego prania w 40ºC sprawią, że propozycje tkanin tapicerskich sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających projektach. 

Kolekcja tkanin obiciowych Kids to łatwy sposób na szybką metamorfozę nie tylko dziecięcego pokoju.  

Tkanina obiciowa ROBACZKI 01 WONDER VELVETKolekcja Drukowanych Welurów to imponująca propozycja aż 190 wzorów! Wyselekcjonowane szaty graficzne zostały nadrukowane z dbałością o każdy, najdrobniejszy szczegół. Do produkcji tkanin zostały wykorzystane wyłącznie ekologiczne tusze wodne.W kolekcji wyst..
Tkanina obiciowa DOMKI 01 WONDER VELVETKolekcja Kids to propozycja tkanin tapicerskich dla małych jak i całkiem dorosłych dzieci. Znajduje się w niej kilkadziesiąt propozycji tkanin meblowych o nietuzinkowych wzorach. Tkaniny dziecięce urzekają przepiękną paletą kolorystyczną oraz dokładnością nadru..
Tkanina obiciowa DOMKI 02 CANVAKolekcja Kids to propozycja tkanin tapicerskich dla małych jak i całkiem dorosłych dzieci. Znajduje się w niej kilkadziesiąt propozycji tkanin meblowych o nietuzinkowych wzorach. Tkaniny dziecięce urzekają przepiękną paletą kolorystyczną oraz dokładnością nadruku. Pomi..
Tkanina obiciowa KOLOROWE ĆMY 01 WONDER VELVETKolekcja Kids to propozycja tkanin tapicerskich dla małych jak i całkiem dorosłych dzieci. Znajduje się w niej kilkadziesiąt propozycji tkanin meblowych o nietuzinkowych wzorach. Tkaniny dziecięce urzekają przepiękną paletą kolorystyczną oraz dokładności..
Tkanina obiciowa KOLOROWE ĆMY 02 CANVAKolekcja Kids to propozycja tkanin tapicerskich dla małych jak i całkiem dorosłych dzieci. Znajduje się w niej kilkadziesiąt propozycji tkanin meblowych o nietuzinkowych wzorach. Tkaniny dziecięce urzekają przepiękną paletą kolorystyczną oraz dokładnością nadruk..
Tkanina obiciowa KRÓLICZKI 01 SOFT VELVETKolekcja Kids to propozycja tkanin tapicerskich dla małych jak i całkiem dorosłych dzieci. Znajduje się w niej kilkadziesiąt propozycji tkanin meblowych o nietuzinkowych wzorach. Tkaniny dziecięce urzekają przepiękną paletą kolorystyczną oraz dokładnością nad..
Tkanina obiciowa SAFARI 01 WONDER VELVETKolekcja Kids to propozycja tkanin tapicerskich dla małych jak i całkiem dorosłych dzieci. Znajduje się w niej kilkadziesiąt propozycji tkanin meblowych o nietuzinkowych wzorach. Tkaniny dziecięce urzekają przepiękną paletą kolorystyczną oraz dokładnością nadr..
Tkanina obiciowa TĘCZA 02 SOFT VELVETKolekcja Kids to propozycja tkanin tapicerskich dla małych jak i całkiem dorosłych dzieci. Znajduje się w niej kilkadziesiąt propozycji tkanin meblowych o nietuzinkowych wzorach. Tkaniny dziecięce urzekają przepiękną paletą kolorystyczną oraz dokładnością nadruku..
Tkanina obiciowa TĘCZA 03 SOFT VELVETKolekcja Kids to propozycja tkanin tapicerskich dla małych jak i całkiem dorosłych dzieci. Znajduje się w niej kilkadziesiąt propozycji tkanin meblowych o nietuzinkowych wzorach. Tkaniny dziecięce urzekają przepiękną paletą kolorystyczną oraz dokładnością nadruku..
Tkanina obiciowa TĘCZA 04 SOFT VELVETKolekcja Kids to propozycja tkanin tapicerskich dla małych jak i całkiem dorosłych dzieci. Znajduje się w niej kilkadziesiąt propozycji tkanin meblowych o nietuzinkowych wzorach. Tkaniny dziecięce urzekają przepiękną paletą kolorystyczną oraz dokładnością nadruku..
Tkanina obiciowa ZWIERZAKI 01 SOFT VELVETKolekcja Kids to propozycja tkanin tapicerskich dla małych jak i całkiem dorosłych dzieci. Znajduje się w niej kilkadziesiąt propozycji tkanin meblowych o nietuzinkowych wzorach. Tkaniny dziecięce urzekają przepiękną paletą kolorystyczną oraz dokładnością nad..
Tkanina obiciowa ZWIERZAKI 02 SOFT VELVETKolekcja Kids to propozycja tkanin tapicerskich dla małych jak i całkiem dorosłych dzieci. Znajduje się w niej kilkadziesiąt propozycji tkanin meblowych o nietuzinkowych wzorach. Tkaniny dziecięce urzekają przepiękną paletą kolorystyczną oraz dokładnością nad..
Tkanina obiciowa ZWIERZAKI 03 CANVAKolekcja Kids to propozycja tkanin tapicerskich dla małych jak i całkiem dorosłych dzieci. Znajduje się w niej kilkadziesiąt propozycji tkanin meblowych o nietuzinkowych wzorach. Tkaniny dziecięce urzekają przepiękną paletą kolorystyczną oraz dokładnością nadruku. ..
Wyświetlono 1 do 13 z 13 (1 stron)