Emotivero


Kolekcja tkanin AMOR jest jedną z bardziej lubianych przez naszych Klientów. Łączy w sobie gęsty, jednocześnie niezwykle delikatny i miękki w dotyku velvet. Zaskakuje bardzo dużą paletą pięknie wybarwionych odcieni – dostępne są aż 33 kolory. Dużym plusem tkanin AMOR jest to, że zostały wykonane na ..
Kolekcja tkanin AMOR PIK jest ciekawym dopełnieniem standardowej kolekcji AMOR (link). Niebanalne pikowanie w jodełkę doda charakteru każdemu projektowi. Tkanina Amor łączy w sobie gęsty, jednocześnie niezwykle delikatny i miękki w dotyku velvet. Zaskakuje bardzo dużą paletą pięknie wybarwionych odc..
Kolekcja tkanin AMOR PRINT jest jedną z bardziej lubianych przez naszych Klientów. Łączy w sobie gęsty, jednocześnie niezwykle delikatny i miękki w dotyku velvet. Zaskakuje bardzo dużą paletą pięknie wybarwionych odcieni – dostępne są aż 33 kolory. Dużym plusem tkanin AMOR PRINT jest to, że zostały ..
D'ORO to miękka i przyjemna w dotyku tkanina pluszowa, wyglądem imitująca skórę, która z bogatą paletą kolorów ziemi idealnie sprawdza się zarówno w produkcji jak i renowacji mebli tapicerowanych. Jakość materiału obiciowego podwyższają dodatkowe właściwości tkaniny takie jak duża wytrzymałość ..
ELEFAN to wysokiej jakości tkanina obiciowa, idealna do produkcji mebli tapicerowanych. Tkanina ta została stworzona z myślą o zapewnieniu użytkownikom komfortu i wygody przez długi czas, a także trwałości i łatwości w utrzymaniu czystości. Tkanina tapicerska ELEFAN charakteryzuje się wytrzymałości..
Kolekcja LOCA to pluszowe tkaniny o przyjemnej strukturze, delikatnym tłoczonym wzorze i bogatej kolorystyce, która wniesie do naszych wnętrz odrobinę ciepła i koloru. Tkaniny posiadają powłokę hydrofobową, która ogranicza wchłanianie rozlanych płynów oraz technologię easy clean, ułatwiająca czyszcz..
Kolekcja tkanin LOCA PIK stanowi idealne dopełnienie do klasycznej kolekcji LOCA. Przepikowane w karo tkaniny to ciekawa propozycja weluru z bardzo krótkim włosem. Na tkaninie można zaobserwować delikatny, tłoczony wzór nadający nietuzinkowego charakteru. Dzięki temu tkanina bardzo równomiernie..
Kolekcja tkanin tapicerskich PRIMO została zaprojektowana z myślą o klientach poszukujących niebanalnych rozwiązań. Krótko strzyżony, gęsty plusz w połączeniu z glamourowym połyskiem sprawia, że nie sposób przejść obok nich obojętnie. Dzięki aksamitnemu wykończeniu tkaniny PRIMO wyjątkowo efektownie..
Kolekcja tkanin SORENO została stworzona w oparciu o najnowsze, obowiązujące w branży wnętrzarskiej trendy. Wykorzystanie nici szenilowej o zróżnicowanej strukturze sprawia, że tkaniny z kolekcji SORENO w wyszukany sposób pracują ze światłem. Pozwala to na uzyskanie efektu rozświetlenia tkaniny i uw..
Wyświetlono 1 do 9 z 9 (1 stron)