Menu
Twój koszyk

Tkanina VITO 23

Tkanina VITO 23
Tkanina VITO 23
Nowość
Tkanina VITO 23
Tkanina VITO 23
Tkanina VITO 23
37,00 zł / mb.
  • Dostępność: Dostępny
  • Model: Vito 23
  • Czas wysyłki: 7 dni
  • j.m: mb.
Informujemy, że tkanina odcięta na metry nie podlega zwrotowi.

Dokładamy wszelkich starań aby zdjęcia tkanin odwzorowywały kolor jak najbardziej realnie, jednak z uwagi na różne właściwości oraz ustawienia ekranów, kolory mogą różnić się w zależności od urządzenia na którym są wyświetlane.
W razie wątpliwości co do koloru, radzimy wcześniej zamówić próbkę.
Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami materiałów.

Miękka i puszysta tkanina obiciowa VITO 23 w biało-beżowym kolorze, to wyjątkowa dzianina futerkowa przypominająca gruby sztruks.

Włókna tkaniny są gęste, cięte i wyjątkowo długie, co sprawia, że materiał jest niezwykle delikatny oraz miękki w dotyku.

Tkanina Vito wytwarzana jest przy wykorzystaniu dwóch rodzajów nici. Jedne tworzą okrywę, która nadaje wyjątkowy wygląd, natomiast drugie tworzą solidną bazę, zapewniając dużą odporność mechaniczną, potwierdzoną testami laboratoryjnymi. Nici łączone są ze sobą z wykorzystaniem splotu dziewiarskiego.

Zastosowanie pół-matowych przędzy nadaje tkaninie trójwymiarowy wygląd, a także powoduje, że włosie układa się naturalnie i estetycznie.

Właściwości
Gramatura430 g/m2 (+/- 5%)
Szerokość140 cm
Skład100% Poliester
Odporność na ścieranie (test Martindale’a)60 000 cykli
Pilling4
Odporność na przesunięcia w szwieosnowa: 2 mm | wątek: 2 mm
Odporność na wybarwienie4 - 5 (światło sztuczne)
Odporność na rozdarcieosnowa: 30N | wątek: 40N

Napisz opinię

Aby napisać recenzję musisz się zalogować lub załozyć konto!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania witryny! Korzystając z witryny potwierdzasz, że zapoznałeś /-aś się i akceptujesz Politykę Prywatności.